Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

АРТ-ФЕСТИВАЛЬ "ВЕРЕМІЯ"

Дата: 25 березня 2018 о 09:04
785 переглядів

Недавно ми писали про успіх колег на виставці «Сучасні заклади освіти 2018». Результат успіху продовжився одразу : на виставці, наших колег запросили прийняти участь у Відкритому міському арт фестивалі «Веремія», який проводився за підтримки Київської міської державної адміністрації та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва 24 березня. Захід уже став традиційним святом творчості, майстерності дітей і молоді та краси.

Кошти на цю поїздку виділив депутат обласної ради Кисіль Сергій Васильович. Наші колеги поїхали знову вражати столицю, звідки привезли масу позитивних емоцій, неймовірних вражень від творчості дітей та колег, і самі звичайно вразили відвідувачів фестивалю. Вчителі - Підгородецька О.В., Курило О.М., Кізь Н.В. та 9 школярів( Підгородецький Павло, Гульпа Ліля, Волошина Маргарита, Повстенко Регіна, Терещенко Дмитро, Орел Єгор, Кушпет Софія, Мартиросян Маріам, Герасімова Віола), які були живими скульптурами, отримали  подяку від організаторів та новий досвід. Гості заходу могли долучитися до численних майстер-класів по кераміці, розпису пряників, писанкарству, плетенні з соломи, декоративного малювання. Дуже багато емоцій подарував гала-концерт, на якому виступали колективи різних країн - учасників.

Завдяки спонсорським коштам, педагогічному таланту вчителів про наш навчальний заклад дізналася столиця, досвідом колективу зацікавились представники інших країн (зокрема Словенії), запрошували прийняти участь у спільних проектах, цей досвід відкриває перед колективом двері в світ великих можливостей та перспектив на майбутнє.

Дякуємо депутату обласної ради Кисілю С.В.,помічнику депутата Марченку А.В. за  розуміння у вирішенні  наших проблем та матеріальну допомогу. Бажаємо їм міцного здоров'я, сімейного благополуччя, добробуту  та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Ми вітаємо колег з новими досягненнями, і віримо, що це не останні успіхи .

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.