Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 1066 чоловік

Новини

26 квітня 1986 сталась одна з найжахливіших катастроф в історії людства.

Чорнобильська катастрофа – техногенна екологічно-гуманітарна катастрофа, яка була спричинена двома тепловими вибухами та подальшим руйнуванням четвертого енергоблока Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території України.

Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.
Завдання усього цивілізованого світу сьогодні – пам’ятати гіркі уроки Чорнобиля і не допустити нових!

А хто сказав, що рюкзак це must-have accessories? Яскравий виклик дизайнерам від наших учнів був відчутним впродовж акції "В школу без рюкзака". 24 квітня, в нашому освітньому закладі можна було побачити ліцеїстів із вечірніми сумочками, торбинками, шоперами, термосумками, коробками, лотками, валізами, дорожніми сумками, чохлами для гітар. Різноманітні форми та кольори "рюкзакозамінників" додали звичайному дню цікавості, активності, веселощів.

24.04.2024 в ліцеї було оголошено «Джинсовий день», дрес- кодом якого став джинс. Учнівство, вчительство демонстрували різноманітні види джинсового одягу, дізнались про історію виникнення джинсів та відчували себе вільно та невимушено.
Кожен клас намагався знайти якомога більше джинсових речей і створити свій неповторний і разом з тим всіма улюблений джинсовий образ.

Кожного року 22 квітня відзначається Міжнародний день Землі – свято природи, яке нагадує про важливість збереження нашої планети та її ресурсів. Цей день започаткований з метою підкреслення проблем екології, привернення уваги до потреби збереження природи, є нагадуванням про те, що планета Земля – це наш дім, і ми всі маємо обов'язок берегти її ресурси.
Вчитель біології Підгородецька О.В. провела з учнями ліцею цікаві інтерактивні заходи, метою яких було ще раз нагадати, що збереження Землі - спільна справа. Нехай цей день стане початком більш свідомого підходу до охорони природи, де кожна дія спрямована на благо нашої спільної планети.

Тиждень психології – це завжди свято, марафон спілкування, яскраві події, іноді незабутні враження та відкриття нового в собі.

Одним із головних завдань, які стоять перед закладом освіти, є розвиток творчих здібностей, формування навичок самосвідомості та самореалізації особистості.

Під час тижня психологом Латанишиною Л.І. проводяться заходи, що охоплюють різні види діяльності: конкурси, ігри, тренінгові заняття, лекції, інтегровані уроки, презентації, години спілкування, анкетування, тестування, виставки малюнків та плакатів. Участь приймають учні, вчителі . Метою тижня є залучення до психологічної культури всіх учасників навчально-виховного процесу, популяризація науки психології в ліцеї.

Отже, світ психології надзвичайно цікавий. Тому заглянути в нього глибше було запропоновано нашим учням.

07 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Здоров’я — основа щасливого життя та благополуччя, це життєва енергія та натхнення, здатність ставити цілі й досягати їх, максимально реалізуючи свій потенціал. Піклуватися про своє здоров’я — актуально та модно! 5 квітня учні та педагоги Аулівського ліцею долучилися до різноманітних активностей. Ранкова зарядка "Роби з нами, роби як ми, роби краще нас", Спортивне орієнтування.І нтерактивні уроки та виховні години "В мирі зростаємо- здоров'я маємо"

Особливої актуальності набувають такі кишкові інфекції як холера та ботулізм. Про прості способи того, як уберегти себе від цих хвороб розказала учням ліцею медична сестра Бєлоус К.М.

«Місячник цивільного захисту» є щорічною формою навчання дітей для закріплення отриманих теоретичних знань про небезпеки, їх причини, наслідки для людей і довкілля та практичні дії з особистої безпеки і захисту дітей під час надзвичайних ситуацій.

22 березня в 2-Б класі вчителька Демчур О. І. провела свято зустрічі весни «Прийди, весно, з радістю!»
Напередодні свята учні виготовили з паперу жайворонків - вісників весни. А вчителька з мамою і сестрою Ларисою Іванівною - психологом ліцею - напекли жайворонків. Бо за народним повір’ям, саме жайворонки приносять на своїх крилах весну. І за традицією таке печиво у вигляді жайворонків випікали наші предки, готуючись зустрічати весну.
Діти на святі відтворили всі звичаї і традиції такого обряду: співали веснянки, заклички, водили хороводи…
А після свята відправили паперових і випечених жайворонків, а також гостинці, які принесли їх батьки, захисникам ЗСУ.

22 березня о 13:23 | Сімора Л. Б. | немає коментарів

Вітаємо з Міжнародним Днем щастя! Бажаємо бути щасливими, не дивлячись ні на що. Бережіть, цінуйте і радійте кожній миті життя!

20 березня о 14:21 | Сімора Л. Б. | немає коментарів

Пам’ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Дата 14 березня була обрана не випадково: цього дня у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону.

Добровольці – це патріоти України, які захищають Батьківщину за власним покликанням. Це Герої, що боронять територію нашої держави, яку так підло намагається загарбати країна-агресор.

13 березня о 09:31 | Сімора Л. Б. | немає коментарів

9 березня 2024 року Україна відзначатиме 210 річницю від дня народження видатного поета, художника, громадського діяча, титана духу й пророка Тараса Григоровича Шевченка.

Всесвітній день імунітету – всього лише один день у переліку медичних дат, але його значення величезне. Адже здоровий імунітет дозволяє людині уникнути більшості захворювань та прожити здорове, повноцінне життя.

Долучайтесь до проєкту «БРАМА» – це синергія громадян, приватного та
державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в
інформаційному просторі.
Наші цілі:
• Знищення російських осередків в Інтернеті
• Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі
• Протидія наркотикам та шахрайству
• Навчання та тренінги з кібергігієни
• Просвіта населення щодо інформаційної гігієни
• Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.
Найбільша спільнота свідомих громадян: https://t.me/+n0HVNDD42MdkY2Ni
Інформацію про ворожі фейки та пропаганду надсилайте у бот:
https://t.me/stopdrugsbot
Діяльність проєкту «БРАМА» направлена на захист медіа простору від
російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,
протиправного та забороненого контенту. Також, метою проєкту є покращення
медіа-грамотності українців, зменшення впливу пропаганди на суспільство та
популяризація безпечного поводження в мережі інтернет.

16 лютого в Аулівському ліцеї стартував Патріотичний марафон "Разом ми сильні"
Мета проведення марафону – сприяння національно-патріотичному вихованню дітей та учнівської молоді, популяризації героїзму військового подвигу, вшанування мужності та героїзму захисників та захисниць України.