Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 1072 людини

Новини

У грудні 2005 року Генеральна асамблея ООН оголосила 4 квітня Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, пов'язаній із розмінуванням. Цей день відзначають щорічно.

Головна її мета полягає у приверненні уваги до проблеми мінної загрози, покращення поінформованності суспільства про мінну небезпеку.

Україна є найбільш замінованою країною у світі. Через розв'язану російською федерацією війну у країні заміновано значні частини територій. На деокупованих територіях виявлено протитанкові та протипіхотні міни, міни-пастки, міни-розтяжки, касетні боєприпаси, велику кількість снарядів, що не розірвалися, тощо. Тисячі боєприпасів залишаються нездетонованими після ворожих обстрілів. А ще замінованими можуть бути будь-які побутові речі, дитячі іграшки, будинки, поля, дитсадки та покинута техніка.

Окрім того, що міни безпосередньо несуть смертельну загрозу та небезпеку травмувань, вони на довгі роки можуть зробити недоступними родючі українські поля для сільськогосподарських робіт. А відтак, міни загрожують Україні спустошенням, але не безнадією.

Разом ми подолаємо і цю небезпеку. І перший крок до боротьби з цією загрозою - це знання. Адже хто обізнаний - той захищений!

Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС України
Наша місія — надати якісну освіту дітям. Насамперед тим, батьки яких загинули, зникли безвісти, отримали поранення під час виконання службових обов’язків, перебувають чи перебували в полоні, брали та беруть безпосередню участь у здійсненні заходів із забезпечення https://photos.app.goo.gl/kJjHqnKb139MBz5U8

Щорічно 1 квітня в Україні та світі відзначають День сміху — позитивне весняне свято. Назва говорить сама за себе — цей день має бути жартівливим та веселим.
Сміх — це одна з найкращих речей, яку ми можемо зробити для нашого здоров’я. Він сприяє нормальній роботі серця, знижує артеріальний тиск, підвищує імунітет, оберігає від депресії. Сміх підвищує загальну якість життя — люди, які люблять пожартувати, як правило, мають адекватну самооцінку, меншу тривожність, легше знаходять друзів і однодумців у житті.
Сьогодні, як ніколи, важливо знайти привід для посмішки, адже смуток нам не допоможе. Пам’ятаймо, що гумор і сміх — відмінна зброя. Тож, зберігайте позитивний настрій, посміхайтеся частіше і даруйте один одному радість! Все буде Україна!

Профілактика правопорушень в ліцеї спрямована, перш за все, на формування правової культури, прищеплення дітям поваги до прав і свобод людини, виховання поваги до батьків, старших, оволодіння знаннями і дотримання Законів України.

26 березня о 11:21 | Сімора Л. Б. | немає коментарів

24 березня 1882 року Робер Кох оголосив про виявлення бактерії, яка спричиняє це захворювання. За рішенням ВООЗ цей день щороку відзначають як символічну дату боротьби з хворобою.
В рамках проведення впродовж березня Всеукраїнського мсячника боротьби з туберкульозом, соціально-інформаційна кампанія покликана підвищити обізнаність людей щодо туберкульозу; наголосити на необхідності вчасно звернутись за лікарською допомогою при наявності симптомів; не займатися самолікуванням; проходити профілактичні скринінги за потреби; сприятиме покращенню ефективності лікування, в решті решт змінити суспільну думку стосовно формування адекватного ставлення до діагнозу туберкульоз і людей, яких він торкнувся.

24 березня о 10:07 | Сімора Л. Б. | немає коментарів

Весняні канікули – це чудова можливість відпочити, набратися сил та провести час на свіжому повітрі. Щоб канікули були безпечними та веселими, важливо пам'ятати про основні правила техніки безпеки:

20 березня о 12:13 | Сімора Л. Б. | немає коментарів

Міжнародний день щастя - одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят.

Традиційно його відзначають саме 20 березня.

Основна мета – нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть якщо іноді вона підкидає не надто приємні сюрпризи.

Його визначили не випадково – на 20 березня також припадає день весняного рівнодення, коли ніч практично зрівняється зі світлою частиною доби. Автори ідеї хотіли показати: на щастя абсолютно всі мають рівні права, як і на те, аби щодня зустрічати сонце. Запроваджений Міжнародний день щастя резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 28 червня 2012 року.

Підтримуючи дану ініціативу, ми щиро бажаємо всім і кожному бути щасливим! Нагадуємо, що навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Щастя і радість - це брати близнюки. Задовольняючись малим набагато легше отримати більше! Будьте щасливі, зі святом!

20 березня о 10:27 | Сімора Л. Б. | немає коментарів

14 березня - щороку в Україні відзначають День добровольця. Ця дата з'явилася в нашій країні 2017 року, щоб показати повагу до наших військових і відзначити неймовірну хоробрість чоловіків і жінок, які взяли до рук зброю для захисту держави.
2014-й, і 2022-й рік показали, що воїни доброї волі в Україні – непоодинокі. Добровольчий рух – один з феноменів українського суспільства. Одна з наших суперсил.
У важкі моменти добровольці підтримали та посилили українську армію.

У військо масово йшли найкращі. Люди, які мали досягнення та перспективи у цивільному житті, залишали бізнес і родини, наукові досягнення, успішну карʼєру в різних сферах і навіть своє життя в інших країнах та добровільно йшли на поле бою, щоб захистити Україну. Вони ризикували та ризикують життям заради нас. Чимало з них уже віддали свої життя.
Шана і памʼять – це найменше, чим можемо їм віддячити!

14 березня о 08:59 | Сімора Л. Б. | немає коментарів

З метою захисту здоров’я дітей, надання достовірної інформації про туберкульоз, профілактики туберкульозу серед учнів та формування у них навичок здорового способу життя в нашому закладі з 11 по 31 березня буде проводитись інформаційно-роз’яснювальна кампанія під гаслом «Туберкульоз стосується кожного!» (відзначення Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом – 24 березня).
Туберкульоз є найпоширенішою інфекцією в світі. Щорічно туберкульозом інфікується понад 20 млн людей і помирає близько 4 млн.
З дев'яностих років XX століття епідеміологічна ситуація із захворюваності на туберкульоз у нашій країні різко погіршилася у зв'язку з економічними та екологічними проблемами, міграційними процесами та зубожінням значної частини населення.
З метою профілактики туберкульозу медичною сестрою , класними керівниками, буде організовано і проведено ряд профілактичних заходів.

11 березня о 14:03 | Сімора Л. Б. | немає коментарів

Служба безпеки України спільно з Національною поліцією продовжує загальнонаціональну інформаційну кампанію «Спали» ФСБшника». Вона спрямована на протидію вербуванню молоді російськими спецслужбами та запобіганню підпалам, терактам і диверсіям.

Адже такі злочини як підпали майна ЗСУ, держустанов чи їхнє мінування класифікуються Кримінальним кодексом України як тероризм або диверсія. І за них передбачена сувора кримінальна відповідальність навіть для неповнолітніх.

10 березня о 10:33 | Сімора Л. Б. | немає коментарів

9 березня день народження національного генія і пророка, духовного батька українства Т. Г. Шевченка. Поетична спадщина Кобзаря налічує понад 240 творів, а живописна – близько 1200 робіт (олійних картин, акварелей, сепій, офортів, малюнків). Творчість Шевченка-поета й Шевченка-художника ідейно й тематично єдині, взаємопов’язані і доповнюють одна другу.

Ми називаємо його ще апостолом правди і свободи, нескореним борцем за волю України.

Участь в обласних олімпіадах - це чудова можливість для учнів продемонструвати свої знання та вміння, порівняти їх з досягненнями однолітків, отримати досвід змагання та оцінити свої можливості. Крім того, участь в олімпіадах може стати першим кроком до наукової кар'єри або навчання у престижному вищому навчальному закладі.
У січні–лютому відбувся ІІІ обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, в якому взяли участь учні Аулівського ліцею. Наші учні продемонстрували високий рівень знань і результатом наполегливої праці є перемога та призові місця:
І місце в олімпіаді з хімії учениця 8-Б класу Мухіна Таїсія (вчитель Мухіна О.С.)
ІІІ місце в олімпіадах з української мови (вчитель Блоха Н.А.) географії (вчитель Задорожна Ю.С.), біології (вчитель Підгородецька О.В.) учениця 11 класу Волошина Маргаріта.
Щира подяка учням, учителям за високу результативність та гідне представлення нашого ліцею, батькам за підтримку в цей нелегкий час.
Пишаємось Вами!!! Бажаємо цілеспрямованості, невичерпної енергії, досягнення нових життєвих висот та подальших успіхів!

Згідно плану проведення інформаційно-просвітницької роботи з населенням щодо правил безпеки життєдіяльності та поведінки в умовах надзвичайних ситуацій і воєнного стану пропонуємо ознайомитись з пам'ятками підготовленими Навчально-методичним центром ЦЗ та БЖ населення в Дніпропетровській області.

Лютий багатий на різні події, як надихають, об'єднують.. Саме тому вже другий рік поспіль ми проводимо патріотичний марафон, який включає в себе відзначення різноманітніх визначних та пам'ятних дат.

Традиції свята День Валентина знає кожен з дитинства: ключове — романтика в усіх її проявах. Святкова атмосфера панувала сьогодні і в нашому закладі.

День безпечного Інтернету – це час, коли ми об’єднуємо зусилля для створення безпечного та позитивного онлайн-середовища:

прагнемо підвищити обізнаність дітей, батьків та освітян про потенційні загрози в Інтернеті та навчити їх ефективним способам захисту;
допомагаємо дітям зрозуміти важливість відповідальної поведінки в Інтернеті, зокрема, щодо поваги до інших, захисту особистої інформації та критичного мислення;
працюємо над створенням безпечного та сприятливого онлайн-середовища, де діти можуть навчатися, спілкуватися та розвиватися без страху.

29 січня українці відзначають День пам'яті Героїв Крут. Цього дня прийнято віддавати данину стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні воїни ЗСУ, стали на захист української держави від зовнішнього агресора.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять мільйонів невинних жертв Голокосту – одного з найстрашніших злочинів проти людства. Цей день нагадує нам про жахливі наслідки ненависті, дискримінації та тоталітаризму, які забрали життя шести мільйонів євреїв та мільйонів представників інших національностей і груп.

Голокост – це трагедія, яка не має забуття. Вона зобов’язує нас пам’ятати уроки історії, щоби подібні злочини ніколи більше не повторилися.

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
Відтак 22 січня здобувачі освіти зустрілися з працівниками ювенальної превенції Криничанського відділу поліції інспекторами Ткач Н., Мироновим І.
Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, акцентувалась увага на видах відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві. Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформації та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.